Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace k rozhodnutí

Informace k rozhodnutíVážení rodiče, vzhledem k velkému zájmu přijetí dvouletých dětí na Masarykovu ulici, nebylo možno vyhovět všem, proto v rozhodnutí o přijetí máte napsáno Sklářská. Děti byly automaticky převedeny na Sklářskou, aby jste byly do mateřské školy v Novém Sedle přijati. Stav není konečný, protože jak budou děti dovršovat tří let,  místo na Masarykově ulici se bude uvolňovat. Nebude problém vaše děti přemístit ze Sklářské na Masarykovu ulici. Přesun bude probíhat podle věku od dětí narozených od září 2021 až po srpen 2022.Vzhledem k právní legislativě nelze umístit do mateřské školy najednou více dvouletých dětí vzhledem k počtu dětí, které v mateřské škole na Masarykově ulici zůstávají. Děkuji za pochopení. Pokud z vás  bude někdo potřebovat konzultaci, nebojte se na mne obrátit na tel: 724215662. Kočandrlová - ředitelka mateřské školy.