Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace pro rodiče o přijímacím řízení mateřské školy pro školní rok 2021/2022

Informace pro rodiče o přijímacím řízení mateřské školy pro školní rok 2021/2022INFORMACE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ V MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH V NOVÉM SEDLE

 

Vážení rodiče,

zápis do mateřské školy proběhne od 2-16 května bez dětí. Své vyplněné žádosti, evidenční listy potvrzené od lékaře, (pokud nebudou potvrzené, je povinnost doložit kopii očkovacího průkazu včetně jména dítěte s dalším dokumentem - prohlášení o očkování) a dále protokolem o předání žádosti. Veškeré dokumenty přineste od 2-16 května do mateřské školy ve Sklářské ulici. Dokumenty v zalepené obálce označené jménem vašeho dítěte vhodíte do schránky, která bude umístěná u vchodu do budovy MŠ. Pokud si nebudete moci formuláře na webu vytisknout, je možnost si je vyzvednout v mateřské škole ve Sklářské ulici každý den mezi 9 -11 hodinou. Každá žádost musí mít registrační číslo, které vám sdělí ředitelka školy po ukončení přijímacího řízení. Výsledky budou zveřejněny na stránkách mateřské školy a na vchodových dveřích mateřských škol, kde si najdete pod svým registračním číslem výsledek řízení.

Mateřská škola Nové Sedlo přihláška do mš 2021 2022.pdf

Evidnční lístek 2021.pdf

Prohlášení k očkování 20 21.docx

Protokol o podání žádosti 2021.docx

ZÁPIS DO MŠ KRITERIA 2021.docx